Fotografia,  Sesje

Wiola i Andrzej | Szyb Maciej

Cześć!

Poznajecie? Tak, to Wiola i Andrzej! Tym razem chcemy Wam zaprezentować naszą sesję ślubną! Długo czekałam na te sesje, ponieważ miejsce jest moim zdecydowanym faworytem! 

Pamiętam dobrze jak szukałam idealnego miejsca dla tej dwójki (zawsze staram się szukać miejsca które w jakiś sposób pasuje do mojej pary) i natknęłam się na to. Od razu powiedziałam ,,to jest to” i wysłałam linka Wioli. Pokochała to miejsce! Myślę, że Wy również pokochacie gdy zobaczycie nasze zdjęcia. 

Jak to u nas jednak bywa,bez przygód się nie odbędzie. Tym razem pukaliśmy w okna zamkniętego jeszcze szybu , prawie przez godzinę 😉 ( ranne ptaszki tak czasami mają) musieliśmy wyglądać na prawdę interesująco 🤣
Kolejnym ważnym momentem naszej sesji była wieża widokowa. To był jeden z takich momentów w moim życiu kiedy zastanawiam się, czego ja nie zrobię jeszcze dla tej fotografii.
Mam okropny lęk wysokości, dlatego wejście na wieżę w moim wypadku było trudniejsze niż się może wydawać. Strach warto przełamywać, więc tak też zrobiłam 😋

Sami zresztą się przekonajcie czy było warto.

Miłego oglądania! ❤

Oto miejsce naszej ,,dzisiejszej'' sesji.
Tak zaczynaliśmy.
Wchodzimy.
Schodzimy.
Żeby się pocałować.
I znowu zejść razem.
Trochę tańczymy.

Rodzinnie też musi być. 

Teraz już trochę bardziej szalejemy!

ON.
ONA.
Chyba nie mówilismy jak bardzo wiało.

Na jeszcze koniec dodam  jeszcze coś od siebie..

Przed ślubem mieliśmy dwa spotkania i sesje narzeczeńską. Po ślubie, sesje ślubną. Powiem Wam szczerze, że w pewnym stopniu zżyłam się tak z tymi osobami, że ciężko mi uwierzyć, że na tym etapie nasza współpraca się kończy.

Ta sytuacja uzmysłowiła mi, że najważniejszy jest dla mnie kontakt z drugim człowiekiem, poznanie moim przyszłych par młodych i cieszenie się razem z nimi tą ich miłością. Możecie wierzyć lub nie, ale to jest moja definicja szczęścia. Późniejszy zachwyt młodych odnośnie zdjęć, jest najlepsza zapłatą i wynagrodzeniem za wysiłek jaki (tak na prawdę każdy usługodawca wkłada) wkładam w swoją prace.
Cieszmy się z małych rzeczy!

Miejsce : Szyb Maciej 

Para Młoda : Wiola i Andrzej 

Zdjęcia : Sybilla Czogalla /Mowa Fotografii 

 

Dziękujemy, że wytrwaliście z nami do końca. Mam nadzieję, że było warto ❤

Po więcej sesji zapraszamy na facebooka Mowa Fotografii. 

Jeżeli Wy również chcecie mieć tak piękną pamiątkę jak Wiola i Andrzej, to nie zwlekajcie, piszcie do nas na kontakt@mowafotografii.pl 

Razem stworzymy coś pięknego! ❤❤❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *