Fotografia,  Sesje

Romantyczna sesja na Pustyni | Ania&Wojtek

W pewne letnie popołudnie wraz z Anią i Wojtkiem wybraliśmy się na sesję. Zakochani wybrali sobie takie piękne miejsce na zdjęcia! Nigdy tam nie byli, także przy okazji udała nam się wycieczka. Powiem Wam, że ja właśnie tam fotografowałam 3 lata temu swoją pierwszą sesję ślubną! Cieszę się, że mogłam powrócić do tego miejsca po tak długim czasie 😃

Klimat był w 100% wakacyjny. Piasek, zachodzące słońce, bose stopy i oni 🧡

Ania i Wojtek, to wspaniała para z bardzo długim stażem! Ich miłości można tylko pozazdrościć, poważnie. Nie planowali sesji narzeczeńskiej, ale los przyprowadził ich do mnie i za to jestem bardzo wdzięczna, bo ta para ma tyle energii jak mało kto! 

Oboje są bardzo zabawni i cały czas się uśmiechają! Wojtek cierpliwie zniósł całą sesję, piszę o tym, bo faceci nie zawsze są z tego tacy zadowoleni. Takich ludzi mi było trzeba! 

Miało być na luzie i naturalnie, czy wyszło? Musicie przekonać się sami.

Poznajcie ich!

Ania
Wojtek

Wiecie dlaczego na długo zapamiętam te sesję? 

Właśnie tam w tym piachu zgubiłam mój ulubiony kolczyk 😉 Mimo wspaniałych pomocników, nie udało się go uratować 😥

Na koniec już tylko wspomnę, że Ania i Wojtek, nie są moją parą ślubną. Trafili do mnie, bo chcieli mieć te sesję narzeczeńską u mnie!  Zrozumieli, że warto mieć pamiątkę z tak pięknych chwil, to jednak wspaniała zabawa i wartościowy czas we dwoje. 

Dlatego pamiętajcie, nie musicie być moją parą ślubną, żeby wykonać sobie u mnie tego typu sesję 🧡

Sesja dla par

Po więcej sesji zapraszamy na facebooka Mowa Fotografii. 

Jeżeli Wy również chcecie mieć tak piękną pamiątkę jak Ania i Wojtek, to nie zwlekajcie, piszcie do nas na kontakt@mowafotografii.pl 

Razem stworzymy coś pięknego 🥰

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *