Lifestyle,  Pomysły,  Wiedza

Dlaczego warto robić albumy? | Magia naszych albumów.

Żałuje, że od początku moich działań w internecie, nie wpisałam albumów w moją markę. Pewnie stało się tak dlatego, że nigdy nie miałam swojego prywatnego albumu. Wstyd się przyznać, ale tak było. 

Jak można sprzedawać coś czego się nie ma i jeszcze o tym opowiadać?

No nie można..dlatego też, moja komunikacja wykluczała albumy.

Jestem z Wami szczera. Pomyślcie jak fotograf może nie mieć swojego prywatnego albumu? TERAZ JA TEŻ TEGO NIE ROZUMIEM.

Zastanawiacie się pewnie kiedy nastąpił przełom? A to ciekawe!

Kwarantanna zmienia człowieka proszę państwa! 

Moja kochana firma Crystal Albums, w której zamawiam wszystkie albumy (o niej też będzie,ale później) zrobiła świetną akcję podczas całej tej strasznej sytuacji. 

Mianowicie uruchomiła program Crystal Plus! Dzięki któremu otrzymałam rabat na swój prywatny album. Skoro już nawet rabat dostałam, czasu miałam aż nadto..to nie miałam żadnej wymówki! No nie? 

No dobra, może jednak..blokowała mnie jedna rzecz. Ja nie do końca wiedziałam jak się za to całe projektowanie zabrać, chciałam żeby to wyszło zarąbiście! 

Nie chciałam byle jak, chciałam mieć fajny i porządny album. Wtedy pojawia się kolejny cud, czyli Martyna i jej warsztaty z projektowania albumów! (MAM NAWET CERTYFIKAT HA HA ! )

Projektowanie albumów kojarzyło mi się z wszystkim co najgorsze, ale po tych warsztatach z Martyną, moje życie się zmieniło i teraz mogłabym na stałe zatrudnić się na tym stanowisku w jakieś firmie 😀 Pokochałam to! I Martynę również!

Jak zrobiłam pierwszy album to przepadłam! Na jednym się nie skończyło. Po tym powstały dwa kolejne + zrobiłam dwa własnoręcznie (oczywiście zdjęcia drukowane w Crystal Albums, nie myślcie sobie).

Od tego momentu stwierdziłam, że muszę jasno komunikować wartość tych albumów

Już rozumiecie dlaczego się to u mnie tak zmieniło?

Ja sama odkryłam ich wartość po zakupie. Teraz mogę z czystym sumieniem je polecać , bo wiem, że polecam coś genialnego. Jestem dumna z swojego albumu i pokazuje go każdemu kto mnie odwiedzi ❤

Dobra, może teraz trochę o tym dlaczego te albumy są takie genialne?

Zacznijmy od samej firmy Crystal Albums. Nie jest to taka zwykła firma. Crystal obsługuje tylko zawodowych fotografów, normalnie nie możecie u nich złożyć zamówienia. Ciekawe co? 

Jest to firma rodzinna. Pracują tam cudowni ludzie! Z sercem, z poczuciem humoru i wielką miłością do tego co robią. Uwierzcie mi..miałam już różne przypadki, zawsze posłużyli pomocą, nawet jak pytam o głupoty haha.

Powiem Wam więcej..przy nich nie czujesz się jak randomowy klient, jak 56483658 osoba w kolejce, każdego traktują indywidualnie. Za to ich lubię.

Warto wspomnieć, że tak samo jak i Wy, tak również i  każdy album jest traktowany i projektowany indywidualnie.

Nie jest to żadna masówka. W każdy ten album oni wkładają mnóstwo pracy. Nie jest to łatwa praca, nad powstaniem jednego albumu pracuje dużo ludzi. 

Czasem się zastanawiam jak oni to robią..wieczorem składam zamówienie na drugi dzień wysyłają, czy to możliwe? 

Dlaczego ta usługa jest lepsza od innych?

Powiedzieć Wam szczerze? Tak jak tych albumów, to nie będziecie żadnego innego szanować. Sama się o tym przekonała, moi znajomi i rodzina tak samo. 

Żadna jakość z sklepu na A , E czy F NIE MOŻE SIĘ Z TYM RÓWNAĆ. Nic tego nie pobije. Gwarantuje Wam.

Jak reagują moi klienci na ich prywatne albumy?

Za każdym razem gdy oddaje album to zawsze są okrzyki radości. Zresztą ja też takie wydaje jak rozpakowuje paczkę (pominę fakt, że czekam na nią cały dzień, stojąc w oknie, jak wiem, że ma się pojawić). Wykonanie powala każdego, no trudno znowu o tym nie wspomnieć, ale taka jest prawda. 

A co poza wykonaniem? Jaką wartość daje nam ten album?

Na pewno jest to piękna pamiątka, piękne wspomnienie. W czasach w jakich żyjemy, praktycznie nie drukujemy już zdjęć, wszystko trzymamy na dyskach, w telefonach. Te sprzęty nie są wieczne, mogą kiedyś wywinąć nam ,,psikusa’’ i co? I po zdjęciach! sama miałam taką sytuację..Dlatego nic tak nie zatrzymuje wspomnień, jak zamknięcie ich w (ładnym) opakowaniu i możliwość wracania do nich kiedy tylko chcemy! 

Wspólne oglądanie, rodzinne wieczory spędzone na rozmowach i wspominaniu..no kurczę, czy to Was nie przekonuje?! Ja się wzruszam gdy oglądam swoje albumy..

Ostatnią już rzeczą o jakiej chcę powiedzieć, jest fakt, że są to namacalne rzeczy. Myślę, że tutaj nie ma co nawet tłumaczyć i porównywać. 

Pomyślcie chwilę o Waszych dziadkach, rodzicach jak pokazują Wam ich zdjęcia z młodości czy ślubu. Jak się wtedy zachowują? Czy pojawiają się łzy wzruszenia? Czy nie jest to piękne? Ja osobiście zawsze lubiłam oglądać te wszystkie zdjęcia, nie wyobrażam nie mieć co pokazać kiedyś swoim dzieciom i wnukom.

Jedwabny papier.
Grube kartki.
Cienkie kartki.
Różne rozmiary.
Wyjątkowa personalizacja.
Dowolne układy.
Duży wybór kolorów.
Uważacie, że album nie może nic zmienić w Waszym życiu? Że jest to rzecz zbędna? 

DUŻY BŁĄD. Uwierzcie mi..ja też odkładałam zrobienie albumu na ,,lepszą chwilę’’. Oczywiście, że taka chwila nigdy nie nadchodzi, to szczerze mi głupio, że miałam w ogóle takie myśli w głowie! 

Zyskałam dużo czasu z rodziną na oglądaniu naszych wspólnych wspomnień. jest to świetny rodzaj zabawy

A wiecie co mówią moje pary? Polubiły się na zdjęciach! Zyskały pewność siebie i teraz się codziennie oglądają 😀 Uwierzyli, że WYCHODZĄ NA ZDJĘCIACH.

Ostatnio przyszła kolejna paczka z albumami ( w tym jeden był mój) i uwierzcie mi na słowo..POPŁAKAŁAM SIĘ JAK GO OGLĄDAŁAM. 

Te wszystkie wspomnienia! ach! Nie ma lepszego uczucia ❤

 

Obecnie namawiam całą rodzinę i znajomych do robienia sobie albumów, bo już wiem, że warto. Sama zaczęłam obdarowywać bliskich albumami , no wspaniała rzecz! 

 

Ponadto zamierzam wpisać albumy na stałe w moja ofertę, bo uważam, że warto i chcę, aby każdy się o tym przekonał.

Jeżeli Ty lub Twoi bliscy, nie macie jeszcze albumu, to na co czekasz?

Pisz! Zrobię dla Ciebie album z ważnego dla Ciebie dnia.

Nie muszą to być zdjęcia z sesji, zaprojektuje album z Twoich wspomnień, bo wiem, że warto ❤

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej albumów, to wpadaj na mojego instagrama @mowa_fotografii! ❤ ( są w wyróżnionych relacjach! ) Tam pokazuje albumy na filmikach z każdej strony, zapraszam! 

Jeżeli chcesz poznać wszystkie możliwości personalizacji, okładek itp., pisz na maila ! 

💌kontakt@mowafotografii.pl

Tam przedstawimy szczegółową ofertę, uwierz mi..jest tego sporo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *